Nāc dziedāt “Aurā”!

Līdz ar ikgadējo kora nometni, kas šoreiz no 24. līdz 26. augustam norisinājās Bauskā, “Auras” 15. darbības sezona ir sākusies! Tomēr vēl dodam iespēju tiem, kuri nevarēja ierasties uz noklausīšanos vasarā, pievienoties “Aurai”! Noklausīšanās notiks 11. septembrī, sākot no plkst.16.00, pirms tam izpildot pāris mājasdarbus.

Lai kļūtu par “Auras” dalībnieku, tavs uzdevums ir:

  • aizpildīt pieteikuma anketu un līdz 9. septembra 23.59 nosūtīt to uz kora epastu – koris@koris-aura.lv ;
  • sagatavot dziesmu, ko dziedāsi noklausīšanās laikā;
  • sagaidīt ziņu par konkrētu ierašanās laiku uz noklausīšanos;
  • ierasties uz noklausīšanos 11. septembrī, sākot no plkst.16.00, un teicami parādīt savas spējas;
  • būt gatavam apmeklēt visus kora mēģinājumus katru otrdienu un trešdienu no plkst.18.30 līdz 21.00, LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, Zeļļu ielā 25, 238. auditorijā;
  • būt gatavam apmeklēt visus kora koncertus, konkursus un citus pasākumus.

Ja iekļūsi “Aurā”, tad šajā sezonā tevi sagaida dažādi patriotiski, Latvijas simtgadei veltīti koncerti novembrī, kā arī Ziemassvētki Vācijā, koris gatavojas arī savai 15 gadu jubilejai, kas tiks atzīmēta lielā koncertā kopā ar pazīstamiem māksliniekiem, LU 100 gadu jubilejai, kas notiks Arēnā Rīga, kā arī 2019. gada vasarā paredzēta dalība starptautiskā konkursā. Bet šīs ir tikai šobrīd plānotās aktivitātes, klāt nāks vēl divtik daudz neplānotu un ne mazāk interesantu, muzikālu pasākumu "Auras" diriģenta Edgara Vītola vadībā, kuros būs nepieciešama tava dalība.

Dziedāšana “Aurā” ir kas vairāk par vienkāršu brīvā laika pavadīšanu, jo “Aura” kļūst par dzīvesveidu. Ar “Auru” tev nekad nebūs garlaicīgi, jo tieši te tu iegūsi savus vislabākos draugus, ar kuriem kopā iekļūsi neaizmirstamos piedzīvojumos. Dziedot “Aurā”, tu dziedāsi uz visdažādākajām skatuvēm gan Latvijā, gan ārpus tās, iemācīsies dziedāt vairākās valodās, sapratīsi, kas ir “koncerta seja”, un uzzināsi, ko nozīmē kora EGLE. Ja vēlies to visu piedzīvot, nāc un pievienojies “Aurai”!

Komentāri

Nav komentāru