Jauno dziedātāju uzņemšana korī ""Aura

Vai Tu zināji, ka nākamie Dziesmu un deju svētki notiks jau pēc diviem gadiem? Lai varētu piedalīties svētkos, īstais brīdis sākt apgūt repertuāru ir tieši tagad! Tuvojoties jaunajai sezonai, LU FMOF jauktais koris "Aura" uzņem dziedātājus visās balsu grupās. Arī šogad uzņemšana notiks divās kārtās, un uzņemšanas pirmajā kārtā izvērtēsim Tevis iesūtīto video ierakstu.

Kas jādara, lai kļūtu par kora “Aura” dalībnieku?

 1. Nofilmē apmēram 2 minūšu garu video*, kur dziedi kādu paša/-as izvēlētu dziesmu a cappella (tā var būt tautasdziesma, gan balāde, gan tava mīļākā Eirovīzijas dziesma - galvenais, ka spēj to nodziedāt tā, ka pašam/-ai prieks) un augšupielādē video platformā youtube. Video nosaukumā norādi savu vārdu un uzvārdu.
 2. Līdz 1. augusta pusnaktij aizpildi pieteikuma formu ieej.lv/korisaura un ievieto tajā arī saiti uz savu youtube video.

Līdz 5. augustam sazināsimies ar visiem dziedāt gribētājiem, lai paziņotu par pirmās kārtas rezultātiem. Otrā uzņemšanas kārta notiks klātienē 10. augustā LU Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3) – par noklausīšanās norisi un precīzu ierašanās laiku informēsim Tevi e-pastā (ja netiec uz noklausīšanos šajā datumā, nebēdā, meklēsim citu risinājumu!)!

Piesakoties Tev jābūt gatavam/-ai:

 • apmeklēt tradicionālo kora nometni, kas norisināsies no 13. – 15. augustam Lejasciemā (atzīmē plānotājā!). Kora nometne ir unikāla iespēja iepazīt pārējos auristus, iesākt repertuāra apguvi, izbaudīt dažādās kora tradīcijas un, protams, sajust unikālo auru, kas vieno mūs zem kopīga nosaukuma, piedaloties dažādās ēverģēlībās;
 • ierasties uz kora mēģinājumiem, kas notiek katru otrdienu un trešdienu no 18.30 līdz 21.00 LU Zinātņu mājā (Jelgavas iela 3), kā arī apņemties apmeklēt visus kora koncertus, konkursus, norīkojumus, festivālus un citus pasākumus un avantūras.

! Ņem vērā – Tev nav obligāti jābūt LU FMOF studentam; mūsu vidū ir arī absolventi, kā arī cilvēki no citām fakultātēm un universitātēm, bez kuriem mūsu kolektīvu būtu grūti iedomāties.

"Aura" gaida Tevi uz tikšanos 10. augustā!

* Padomi, kā uzņemt video:

 • filmēšanai nav nepieciešama īpaša tehnika - vari izmantot gan datora, gan telefona kameru;
 • novieto kameru acu augstumā; ja vari – stāvi (tā ir vieglāk dziedāt!);
 • pirms video uzņemšanas iesildi balss saites, izpildot vismaz dažus iedziedāšanās vingrinājumus;
 • pārliecinies, ka fonā nav traucējošu trokšņu;
 • vai Tevi tiešām var redzēt? Seja ir apgaismota, bet nav pārgaismota, attēls ir fokusēts?;
 • video vari augšupielādēt privāti - tas nozīmē, ka video redzēsi tikai Tu un cilvēki, kas lasīs Tavu pieteikuma anketu (kora diriģents, kormeistars un vokālais pedagogs);
 • izbaudi!

Komentāri

Nav komentāru